Home » Polska » Ekstraklasa » Stępiński blisko Ligue 1. Nantes złożyło ofertę!

Stępiński blisko Ligue 1. Nantes złożyło ofertę!

Niedawno na łamach naszego portalu pisaliśmy o tym, że Mariusz Stępiński może przenieść się do Anderlechtu Bruksela. Ostatecznie temat upadł, ponieważ wicemistrzowie Belgii zakontraktowali innego polskiego piłkarza – Łukasza Teodorczyka. Nie oznacza to jednak, że Stępiński pozostanie w Ruchu Chorzów. Jak informują dziennikarze „Piłki Nożnej” napastnik jest bliski przenosin do francuskiego Nantes.

Wielkim zwolennikiem sprowadzenia gracza chorzowskiego Ruchu do Nantes jest właściciel klubu, Waldemar Kita. To właśnie on złożył „Niebieskim” ofertę kupna zawodnika. – Otrzymaliśmy oficjalną ofertę wykupu Mariusza Stępińskiego od pana Waldemara Kity – cytuje słowa Aleksandra Kurczyka, prezesa rady nadzorczej Ruchu, Katowicki Sport. Co ciekawe, o możliwym transferze nic nie wie ponoć prezes Janusz Paterman. Wydaje się jednak, że i tak odejście 21-latka jest przesądzone.

O przejściu Stępińskiego z Ruchu do Nantes piszą również francuskie media, na czele z L’Equipe. Ponoć Kita z przedstawicielami chorzowian negocjował warunki transferu przez kilka ostatnich dni. Ostatecznie polski klub ma wzbogacić się o około 2 miliony euro. Jeśli chodzi o indywidualne warunki umowy piłkarza, to prawdopodobnie Polak zwiąże się z Francuzami czteroletnią umową.

Jeżeli transfer dojdzie do skutku, to Stępiński rozpocznie swoją drugą zagraniczną przygodę. Wcześniej był już bowiem piłkarzem niemieckiego FC Nurnberg.

* Fotografia pochodzi ze strony katowickisport.pl.

               

Autor: marm

Zobacz również:

Bukmacherzy w Polsce – gdzie typować legalnie?

Ustawa hazardowa 2017 wywołująca dużo kontrowersji weszła w życie. Co więcej, Komisja Europejska umorzyła postępowanie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK