Home » News » Śląsk Wrocław chce sprowadzić Jakuba Koseckiego

Śląsk Wrocław chce sprowadzić Jakuba Koseckiego

Jakub Kosecki wkrótce może wrócić na boiska LOTTO Ekstraklasy. Piłkarz niemieckiego drugoligowca – SV Sandhausen znalazł się w orbicie zainteresowań przedstawicieli Śląska Wrocław. Duże znaczenie w możliwym transferze może mieć znajomość piłkarza z trenerem wrocławian, Janem Urbanem. Obaj panowie znają się jeszcze z czasów pracy w Legii Warszawa.

Jak donoszą polskie media, Śląsk Koseckim interesuje się od dawna. Ponoć kilka miesięcy temu pozyskanie zawodnika było jednym z celów klubu, ale ostatecznie nie udało się go zrealizować. Teraz temat powrócił. Kosecki w Sandhausen nie ma zbyt silnej pozycji, w minionym sezonie głównie wchodził z ławki rezerwowych, co nie spełnia jego ambicji. Były gracz Legii chciałby regularnie wychodzić w pierwszym składzie, a w Śląsku szansa na to mogłaby być większa aniżeli w Niemczech.

– To jeden z piłkarzy będących w naszym kręgu zainteresowań, ale negocjujemy z wieloma kandydatami. Od rozmowy do podpisania kontraktu jest daleka droga – cytuje słowa prezesa Śląska, Michała Bobowca Przegląd Sportowy. Jeżeli transfer dojdzie do skutku, to prawdopodobnie będzie on definitywny. Sandhausen raczej nie będzie zainteresowane wypożyczeniem zawodnika, którego w tamtym roku wykupiło z Legii za 100 tysięcy euro.

Kosecki to nie jedyny piłkarz, którym interesuje się Śląsk. Wkrótce do Wrocławia powinien trafić Jakub Słowik, ostatnio bramkarz Pogoni Szczecin. Na finiszu są też negocjacje w sprawie wypożyczenia Michała Chrapka z Lechii Gdańsk.

* Fotografia pochodzi ze strony przegladsportowy.pl.

               

Autor: marm

Zobacz również:

Skandal na Łazienkowskiej. Pseudokibice pobili piłkarzy Legii! 

Pseudokibice Legii Warszawa pobili piłkarzy warszawskiej drużyny, po tym jak ci wrócili z przegranego meczu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *