Home » Inne » Skandal w Lublinie. Kibole Motoru przegonili z boiska dzieci z Legia Soccer Schools!

Skandal w Lublinie. Kibole Motoru przegonili z boiska dzieci z Legia Soccer Schools!

O kibolach Motoru Lublin powiedziano i napisano już sporo. Tym razem lubelskie media ponownie sporo o nich mówią. Powód? Zachowanie kilkudziesięciu agresywnych kiboli Motoru, którzy uniemożliwili przeprowadzenie premierowego treningu szkółki Legia Soccer Schools. Pseudokibice przepędzili z boiska dzieci, rodziców i organizatorów. Od całej sytuacji odcinają się przedstawiciele klubu z Lublina, którzy wydali specjalne oświadczenie.

Legia Soccer Schools jest projektem stworzonym przez Legię Warszawa. W jego ramach na terenie całego kraju prowadzone są zajęcia mające na celu propagowanie prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych. W minioną niedzielę w stolicy województwa lubelskiego miał odbyć się pierwszy trening dzieciaków zgłoszonych do udziału w projekcie. Do tego jednak nie doszło.

Dzieci wraz z rodzicami stawili się na boisku przy Szkole Podstawowej nr 38 przy ul. Wołodyjowskiego w Lublinie, ale dosyć szybko musieli opuścić tamto miejsce, ponieważ agresywnie wobec nich zachowywali się kibole Motoru. Ostatecznie do inauguracji szkółki Legia Soccer Schools w tym mieście nie doszło, a organizatorzy ponoć zastanawiają się nad tym, czy w ogóle do tego dojdzie. W tej sprawie mają spotkać się jeszcze z przedstawicielami Urzędu Miasta Lublin.

Tymczasem szybko zareagował prezes zarządu Motor Lublin SA, Leszek Bartnicki, który wydał specjalne oświadczenie. Sternik trzecioligowego klubu całkowicie odcina się od wydarzeń, które miały miejsce w niedzielę.

– W imieniu klubu Motor Lublin SA pragnę oświadczyć, że nie mamy nic wspólnego z wydarzeniami do jakich doszło w minioną niedzielę przy okazji zajęć w ramach programu „Legia Soccer Schools”. Jednocześnie ubolewamy, że doszło do incydentu rzucającego negatywne światło na klub i społeczność piłkarską w naszym mieście – czytamy w oświadczeniu. Jego pełną treść można znaleźć na stronie Motoru Lublin.

* Fotografia pochodzi ze strony Legia Soccer Schools.

               

Autor: marm

Avatar

Zobacz również:

Jakiego bukmachera polecacie?

Polski rynek bukmacherski po wejściu w życie nowelizacji do ustawy hazardowej z roku 2009 rozkręcił …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK