Home » Polska » Ekstraklasa » Skandal na Łazienkowskiej. Pseudokibice pobili piłkarzy Legii! 

Skandal na Łazienkowskiej. Pseudokibice pobili piłkarzy Legii! 

Pseudokibice Legii Warszawa pobili piłkarzy warszawskiej drużyny, po tym jak ci wrócili z przegranego meczu LOTTO Ekstraklasy z Lechem Poznań 0:3. Taką informację przekazał dziennikarz Krzysztof Stanowski na swoim koncie na Twitterze, a potwierdzili ją dziennikarze Przeglądu Sportowego. Podobno oberwało się nie tylko zawodnikom, ale też członkowi sztabu szkoleniowego i klubowej legendzie, Aleksandarowi Vukoviciowi.

Cała sytuacja miała miejsce na klubowym parkingu przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie. Mistrzowie Polski w nocy wrócili po spotkaniu w Poznaniu, a tam czekała na nich grupa około 50 kiboli. Zawodnicy mogli spodziewać się tego, że czeka ich poważna rozmowa, ale chyba nikomu nie przeszło przez myśl, że mogą zostać zaatakowani. A tak właśnie się stało.

Cała akcja pseudokibiców zaczęła się od wejścia do autokaru popularnego „Starucha”, który „zaprosił” piłkarzy na zewnątrz. Ci po wyjściu od razu zostali zaatakowani przez kiboli. Nie było żadnej rozmowy, pseudokibice przeszyli do czynów. Uderzali zawodników z tzw. „liścia” w twarz oraz w tył głowy. W ten sposób chcieli zapewne upokorzyć piłkarzy, ale jednocześnie nie chcieli, by ci odnieśli większe obrażenia.

Zaatakowani zostali kibice, a nawet Vuković, który wydawałoby się, jest szanowany przez całe środowisko Legii. Najwyraźniej jednak nie tyczy się to kiboli. Dziennikarze Przeglądu Sportowego zauważają jednak, że pseudokibice oszczędzili nowego trenera Legii, Romeo Jozaka. Szkoleniowiec ponoć jedynie stał z boku i nie ucierpiał. Po trwającej około 10 minut akcji kibole mieli zapowiedzieć piłkarzom, że jeżeli w następnym meczu zaprezentują się tak samo, jak z Lechem, to ci „odwiedzą” ich ponownie.

* Fotografia pochodzi ze strony legia.com.
               

Autor: marm

Zobacz również:

Zakłady bukmacherskie w 2018 roku

Nowa ustawa hazardowa wzbudzająca dużo kontrowersji weszła w życie. Komisja Europejska umorzyła postępowanie w sprawie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK