Do meczu pozostało:
2dn.8godz.44min.
12.10 X3.10 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Home » Ligi zagraniczne » Serie A: El Faraon wraca na właściwe tory? Sassuolo 0:2 AS Roma (zobacz bramki)

Serie A: El Faraon wraca na właściwe tory? Sassuolo 0:2 AS Roma (zobacz bramki)

W pierwszym spotkaniu 23 kolejki Serie A, kończąca w 10 spotkanie AS Roma pokonała na wyjeździe 2:0 Sassuolo.

Bez wątpienia faworytem spotkania była AS Roma i to im przypisywało się na samym starcie 3 punkty. Jak się później okazało, pełna pula punktów nie przyszła im tak łatwo. Znacznie lepiej w spotkanie weszła drużyna gości, która w 11 minucie już cieszyła się z objętego prowadzania. Przy biernej postawie obrońców, na strzał zza lini pola karnego zdecydował się  Mohamed Salah i zmieścił piłkę piłę w siatce. Kilka minut później mogło być już 2:0 lecz strzał Maicona nieznacznie minął bramkę. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do przyjezdnych i to oni kontrolowali przebieg gry i stwarzali groźniejsze sytuacje.
Po zmianie stron, wyraźnie zmotywowani zawodnicy Sassuolo rzucili się do ataku. Swoją pierwszą szansę w tej połowie mieli w 52 minucie lecz potężny strzał zdołał sparować Wojciech Szczęsny.
W 86 minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Nainggolan, który dopuścił się faulu w szesnastce na Pellegrinim. Roma nie tylko miała kończyć w dziesiątkę, ale miejscowi mieli też rzut karny. Do futbolówki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Domenico Berardi… i uderzył tak, że piłka otarła się jedynie o poprzeczkę i wyszła poza boisko.
Niewykorzystana sytuacja Sassuolo, zemściła się w 94minucie kiedy to w swoim drugim spotkaniu w koszulce Romy El Shaarawy po zabójczej kontrze podwyższył ustalił wynik spotkania na 2:0.