Home » Ligi zagraniczne » Hiszpania » Ronaldo porozumiał się z Realem. Podpisze nową umowę!

Ronaldo porozumiał się z Realem. Podpisze nową umowę!

Wszystko wskazuje na to, że Cristiano Ronaldo wkrótce będzie kolejnym piłkarzem Realu Madryt, który zdecydował się na przedłużenie kontraktu. Hiszpańska gazeta „Marca“ poinformowała właśnie, że gwiazdor klubu z Madrytu porozumiał się już w sprawie nowej umowy i w przyszłym tygodniu ma złożyć pod nią podpis. Tym samym piłkarz ma związać się z „Królewskimi“ do 2022 roku.

Podobnie, jak w przypadku Garetha Bale’a, tak i osoba Ronaldo w ostatnim czasie była tematem spekulacji na temat jego przyszłości w ekipie wicemistrza Hiszpanii. Kilka dni temu Bale podpisał nowy kontrakt i uciął wszelkie dyskusje, wiążąc się z Realem do 2022 roku. Wkrótce jego śladem ma pójść „CR9“, który ma cieszyć kibiców na Santiago Bernabeu rok krócej aniżeli Walijczyk.

Jak donoszą dziennikarze gazety „Marca“, w ostatnim czasie piłkarz wraz ze swoim agentem prowadzili rozmowy na temat szczegółów nowej umowy. Najistotniejsze kwestie zostały ponoć ustalone i być może już w poniedziałek lub wtorek Ronaldo złoży podpis pod nowym kontraktem. Według doniesień dziennika, gwiazdor „Królewskich“ ma pozostać najlepiej opłacanym graczem w drużynie.

Tym samym wielce prawdopodobne jest to, że Portugalczyk zakończy zawodniczą karierę w Realu. W momencie wypełnienia nowej umowy będzie miał bowiem już 36 lat. Istnieje jeszcze wprawdzie szansa, że na jego osobę skusi się któryś z klubów amerykańskiej Major League Soccer, ale szanse na to będą zdecydowanie mniejsze.

* Fotografia pochodzi ze strony youtube.com.

               

Autor: marm

Zobacz również:

Skandal na Łazienkowskiej. Pseudokibice pobili piłkarzy Legii! 

Pseudokibice Legii Warszawa pobili piłkarzy warszawskiej drużyny, po tym jak ci wrócili z przegranego meczu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *