Home » Polska » Ekstraklasa » Rewolucja kadrowa w Legii Warszawa? Kilku piłkarzy może odejść zimą

Rewolucja kadrowa w Legii Warszawa? Kilku piłkarzy może odejść zimą

Wiosną drużyna Legii Warszawa będzie prawdopodobnie mocno odmieniona w stosunku do rundy wiosennej. Już teraz klub z Łazienkowskiej sprowadził kilku nowych piłkarzy, a ponoć to jeszcze nie koniec wzmocnień. Będą również ruchy kadrowe w drugą stronę. Z zespołem trenera Romeo Jozaka mają się pożegnać przede wszystkim ci, którzy nie mają większych szans na regularną grę. Legia niektórych będzie chciała sprzedać, a niektórych wypożyczyć.

Eduardo da Silva, Marko Vesović i Domagoj Antolić, a lada moment również William Remy – to wzmocnienia Legii w zimowym okienku transferowym. Według doniesień mediów, m.in. Przeglądu Sportowego, wcale nie muszą być to jedyni pozyskani przez klub z Łazienkowskiej zawodnicy. Ekipę mistrzów Polski mogą zasilić kolejni gracze, ale bardziej będzie to uzależnione od tego, którzy piłkarze opuszczą Legię.

Lista tych, którzy mogą odejść jest dosyć długa. Praktycznie przesądzone jest to, że barwy zimą zmieni Tomasz Jodłowiec. Nim interesuje się kilka klubów z LOTTO Ekstraklasy m.in. Arka Gdynia i Bruk-Bet Termalica Nieciecza, a przy tym mówi się też o Śląsku Wrocław. Wydaje się jednak, że oczekiwania finansowe zawodnika mógłby spełnić tylko ten ostatni klub.

Prócz Jodłowca z Łazienkowską mogą pożegnać się również Michał Kopczyński, Dominik Nagy i Daniel Chukwu. W przypadku dwóch pierwszych w grę wchodzi wypożyczenie, natomiast Legia chętnie sprzedałaby Chukwu. Na ten moment nikt nie mówi jednak o zainteresowaniu transferem definitywnym tego gracza.

Coraz więcej mówi się również o odejściu Artura Jędrzejczyka, który w Legii zarabia sporo i wyraźnie obciąża klubowy budżet. W jego przypadku w grę wchodzi tylko transfer zagraniczny, a jak donosi Przegląd Sportowy, zainteresowanie wyraża m.in. turecki Sivasspor.

* Fotografia pochodzi ze strony wot.waw.pl.

               

Autor: marm

Zobacz również:

Ustawa hazardowa a legalni bukmacherzy w Polsce

Nowelizacja ustawy hazardowej, która weszła w życie z dniem 1 kwietnia 2017 roku wywołała wiele …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.