Home » Ligi zagraniczne » Hiszpania » Primera Division: Odwołany mecz Realu. Stadion nie gwarantuje bezpieczeństwa!

Primera Division: Odwołany mecz Realu. Stadion nie gwarantuje bezpieczeństwa!

Zaplanowany na niedzielę (05.02.2017 r.) mecz hiszpańskiej Primera Division pomiędzy Celtą Vigo, a Realem Madryt nie dojdzie do skutku w wyznaczonym terminie. Dzisiaj władze hiszpańskiej ekstraklasy poinformowały, że mecz zostanie przełożony, ponieważ stadion w Galicji nie gwarantuje bezpieczeństwa kibicom i piłkarzom.

O możliwym odwołaniu niedzielnego spotkania mówiło się już wcześniej, ale do sobotniego wieczora nie było oficjalnej informacji. Lokalne media donosiły o tym, że po wichurach, które nawiedziły tamten region Hiszpanii obiekt Celty Vigo uległ uszkodzeniu. Konkretnie chodzi o dach, którego niektóre elementy oderwały się od konstrukcji.

Dzisiaj przedstawiciele Primera Division wydały decyzję o tym, że spotkanie zostanie rozegrane w innym terminie, ponieważ obiekt w Vigo w takim stanie nie jest bezpieczny i może stwarzać zagrożenie. Początkowo działacze Realu Madryt chcieli, by mecz został rozegrany w niedzielę na innym stadionie, ale ostatecznie obie strony zgodziły się na inny termin.

Na razie nie podano żadnej oficjalnej wiadomości na temat możliwych terminów rozegrania spotkania Celta Vigo – Real Madryt.

* Fotografia pochodzi ze strony galipedia.org.

               

Autor: marm

Zobacz również:

Skandal na Łazienkowskiej. Pseudokibice pobili piłkarzy Legii! 

Pseudokibice Legii Warszawa pobili piłkarzy warszawskiej drużyny, po tym jak ci wrócili z przegranego meczu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *