Home » Polska » Ekstraklasa » Policja znalazła papierosy bez akcyzy w siedzibie Wisły Kraków!

Policja znalazła papierosy bez akcyzy w siedzibie Wisły Kraków!

Spore nieprzyjemności mogą czekać pracowników Towarzystwa Sportowego Wisła. Jak donosi Przegląd Sportowy, który powołuje się na informacje własne i portalu naszemiasto.pl, do siedziby TS Wisła wtargnęli policjanci, którzy znaleźli 300 tysięcy sztuk papierosów bez akcyzy!

Już we wtorek policja skonfiskowała 180 tysięcy sztuk papierosów bez akcyzy, które miały być transportowane z budynków magazynowych znajdujących się w pobliżu siedziby klubu. Po przeszukaniu budynku na terenie TS Wisła policjanci znaleźli wspomniane 300 tysięcy sztuk papierosów.

– Przeszukaliśmy budynek znajdujący się terenie jednego z krakowskich klubów sportowych. Znaleźliśmy 300 tysięcy sztuk papierosów bez akcyzy. Akcję przeprowadził Wydział do Walki z przestępczością pseudokibiców. Wcześniej zatrzymaliśmy kierowcę, który wiózł 180 tysięcy sztuk papierosów bez akcyzy, prawdopodobnie były one wywożone właśnie ze wspomnianego budynku. Zatrzymany miały przy sobie nóż oraz maczetę. Już wcześniej mieliśmy informację, że osoba ta należy do środowiska pseudokibiców – cytuje słowa Sebastiana Glenia, rzecznika Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie portal Onet.pl.

Na ten moment nie wiadomo, jak dalej potoczy się sprawa. Teraz wszystko jest w rękach policji, któa będzie zapewne podejmowała kolejne działania. Przypomnijmy, Towarzystwo Sportowe Wisła jest właścicielem piłkarskiej spółki Wisła od ubiegłego roku. Prezesem zarządu jest Marzena Sarapata.

* Fotografia pochodzi ze strony wikipedia.pl.

               

Autor: marm

Zobacz również:

Skandal na Łazienkowskiej. Pseudokibice pobili piłkarzy Legii! 

Pseudokibice Legii Warszawa pobili piłkarzy warszawskiej drużyny, po tym jak ci wrócili z przegranego meczu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *