Home » News » Płatności i transakcje u bukmacherów online

Płatności i transakcje u bukmacherów online

Początkujący użytkownicy z pewnością mają masę pytań dotyczących tego jak funkcjonują bukmacherzy, jak typować wydarzenia, a także to jak można dokonywać wpłaty na konto typera ale również w jaki sposób potencjalne jest wypłacanie wygranych pieniędzy. W poniższym artykule zaprezentujemy najpowszechniejsze metody płatności, które oferują bookmakerzy.

Na co zwrócić ostrożność przy wybieraniu bookmakera?
Na początek warto jednakże napisać o tym na co każdy użytkownik typujący online zwraca przy wybieraniu firmy bukmacherskiej. Do najważniejszych aspektów, na jakie należy zwrócić wyjątkową uwagę zaliczane są: uwagi typujących o danej jednostce, wysokość proponowanych kursów, czy oferta typów jest szeroka i obejmuje interesujące nas spotkania. ranking SBR (określa on wiarygodność jednostek bukmacherskich, ich wypłacalność, jakość pomocy itp.), ale również i modele płatności które usługuje dana firma. Ranking SBR pozwoli na określenie zagrożenia oraz realistycznych kłopotów z wybieraniem środków od określonej jednostki. Posiadając takie dane, można przejść do doboru metod płatności, jakie będą dla nas najkorzystniejsze.

Minimalne wartości wpłat i wypłat
Każdy bookmaker ma w swoim regulaminie ustalone kwoty pieniężne z minimalnymi wpłatami a także wypłatami. Dla młodego gracza jest to wyjątkowo ważna sprawa, bowiem z reguły nowi typujący nie typują za wysokie wartości a także chcą wybierać z konta użytkownika nawet małe wygrane. Warto wówczas grać w firmach, jakie umożliwiają dokonywanie transakcji nawet od 1 zł. Niektóre z firm natomiast wybierają wysoką minimalną kwotę wpłat i wypłat np. 50 pln. Co więcej – większość marek określa ponadto minimalną wpłatę aby skorzystać z bonusu powitalnego, chociaż zdarzają się i takie w których pozyskuje się pieniądze za darmo lub rodzaj zakładu bez ryzyka a jednym z nich jest fortuna bonus. Jak widać, początkowi użytkownicy bukmacherów mają zatem wiele rzeczy do przenalizowania. Wyznaczając miejsce w którym planujemy grać, warto więc jest zwrócić jeszcze uwagę na to jakie minimalne stawki określają w własnych przepisach bukmacherzy.

Sposoby płatności
Obecnie możemy już pójść do szczegółowych porad na temat tego które spsooby płatności umożliwiają bookmakerzy. Do najpowszechniejszych i najprzyjemniejszych należą z pewnością: szybki przelew bankowy oraz płatność kartą płatniczą (kredytową lub debetową). Jeszcze więcej użytkowników wybiera jednakże inne sposoby, które stają się jeszcze niezwykle powszechne. Są nimi tzw. portfele elektroniczne (np. Skrill, Neteller) a dodatkowo kupony płatnicze paysafecard. Wszelki bookmaker ma na prywatnej stronie internetowej listę używanych form oraz warto z taką listą zapoznać się już na samym początku i zbadać, czy znajduje się na niej Twoja wyjątkowa metoda dokonywania transakcji.

               

Autor: Damian Malarz

Damian Malarz
Ogromny fan Olympique Marsylia i Wimbledon AFC. Miłośnik historii sztuki oraz fan piłki ręcznej.

Zobacz również:

Bukmacherzy w Polsce – gdzie typować legalnie?

Ustawa hazardowa 2017 wywołująca dużo kontrowersji weszła w życie. Co więcej, Komisja Europejska umorzyła postępowanie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK