Home » Inne » Pamiętacie Johna Arne Riise? Jest bankrutem i został oskarżony o kradzież

Pamiętacie Johna Arne Riise? Jest bankrutem i został oskarżony o kradzież

Niewielu młodszych kibiców może kojarzyć Johna Arne Riise. Ci starsi na pewno pamiętają jednak legendarnego piłkarza reprezentacji Norwegii i Liverpoolu. Boczny obrońca długo grał na najwyższym poziomie i mogłoby się wydawać, że dzięki temu zapewni sobie stabilność finansową na długie lata po zakończeniu kariery. Stało się jednak inaczej. Riise zbankrutował, a ostatnio został oskarżony o kradzież 55 tysięcy euro z konta… swojej 7-letniej córki!

Kariera Riise obfitowała w sporo sukcesów, ale też porażek – głównie tych pozaboiskowych. Piłkarz zarabiał wielkie pieniądze, ale w zasadzie od początku miał problemy z ich utrzymaniem. W czasie gry w piłkę już został bankrutem, później wprawdzie zdołał się odbić i wyjść na prostą, ale w 2016 roku ponownie stracił wszystkie pieniądze i miał duże długi. Przyczyniły się do tego nieudane inwestycje byłego już zawodnika.

Skandali z jego udziałem nie brakowało. Najsłynniejszym była afera SMS-owa. Riise miał wysyłać wulgarne wiadomości tekstowe z seksualnymi propozycjami norweskim gwiazdom telewizji i filmu.

Teraz media mówią o kolejnym skandalu z jego udziałem. Chodzi o oskarżenie kradzieży 55 tysięcy euro z konta 7-letniej córki. Była żona Riise, Maria Elvegard złożyła zawiadomienie o tym fakcie, ale sam były zawodnik próbuje się obronić. Według niego, faktycznie pieniądze zostały wypłacone, ale nie po to, aby wziąć je dla siebie, ale w obawie przed tym, że… zrobi to była żona.

Z racji tego, że były piłkarz znany jest z roztrwonienia majątku, kilku nieudanych związków i innych afer, mało kto teraz mu wierzy. Pprowadzone jest jednak śledztwo, które ma wyjaśnić całą sprawę.

* Fotografia pochodzi ze strony indianexpress.com.

               

Autor: marm

Zobacz również:

Zakłady bukmacherskie w 2018 roku

Nowa ustawa hazardowa wzbudzająca dużo kontrowersji weszła w życie. Komisja Europejska umorzyła postępowanie w sprawie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK