Home » Ligi zagraniczne » Hiszpania » Oficjalnie: Gareth Bale w Realu Madryt do 2022 roku!

Oficjalnie: Gareth Bale w Realu Madryt do 2022 roku!

Wszelkie spekulacje dotyczące transferu Garetha Bale’a z Realu Madryt można już włożyć między bajki. Dzisiaj na oficjalnej stronie internetowej hiszpańskiego klubu poinformowano bowiem, że gwiazdor „Królewskich“ zaakceptował warunki nowego kontraktu z klubem, który obędzie obowiązywał do 2022 roku. W poniedziałek Walijczyk ma złożyć podpis pod umową.

W ostatnich miesiącach sporo mówiło się o możliwym odejściu Bale’a z Realu. Piłkarz miał być ponoć niezadowolony ze swojej pozycji w zespole wicemistrza Hiszpanii. Oficjalnie zawodnik nie komentował jednak medialnych doniesień. Niedawno hiszpańscy dziennikarze mówili jednak o tym, że zarówno Cristiano Ronaldo, jak i Bale są w fazie rozmów z działaczami Realu i obaj są blisko porozumienia. Dzisiaj okazało się, że faktycznie tak było, przynajmniej w przypadku Bale’a.

Jak informuje strona internetowa klubu z Madrytu, w poniedziałek Bale spotka się z włodarzami i podpisze nowy kontrakt. Później odbędzie się konferencja prasowa z udziałem piłkarza. Tym samym Bale ma być kolejnym po Tonim Kroosie, Luce Moriciu i Lucasie Vazquezie graczem „Królewskich“ z umową podpisaną w październiku. Dotychczasowa umowa Walijczyka obowiązuje do 2019 roku.

Nieoficjalnie wiadomo, że jeszcze w tym roku nowe kontrakty mają podpisać jeszcze Cristiano Ronaldo i Pepe.

* Fotografia pochodzi ze strony skysports.com.

               

Autor: marm

Zobacz również:

Skandal na Łazienkowskiej. Pseudokibice pobili piłkarzy Legii! 

Pseudokibice Legii Warszawa pobili piłkarzy warszawskiej drużyny, po tym jak ci wrócili z przegranego meczu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *