1dn.20godz.32min.
Home » Ligi zagraniczne » Niemcy » Bundesliga » Niemcy:Bayern Monachium pokonał FC Ingolstadt.Lewy znów strzela!
epa04431479 Munich's Robert Lewandowski celebrates after scoring the 1-0 goal during the German Bundesliga soccer match between FC Bayern Munich and Hannover 96 at the Allianz Arena in Munich, Germany, 04 October 2014. EPA/PETER KNEFFEL (ATTENTION: Due to the accreditation guidelines, the DFL only permits the publication and utilisation of up to 15 pictures per match on the internet and in online media during the match.) Dostawca: PAP/EPA.

Niemcy:Bayern Monachium pokonał FC Ingolstadt.Lewy znów strzela!

Robert Lewandowski zdobył szesnastą bramkę w sezonie 2015/2016 Bundesligi,a jego Bayern  pokonał gości 2:0 (0:0)
Bardzo długo beniaminek z Ingolstadt grał jak równy z równym na Allianz Arena przeciwko Bayernowi Monachium, ale w 65. minucie defensywę Ingolstadt przełamał Robert Lewandowski. Drugiego gola dołożył dziesięć minut później Lahm i piłkarze z Bawarii mogli cieszyć się z 14. zwycięstwa w trwającej kampanii.
Bayern Monachium odskakuje Borussi Dortmund na osiem punktów. Ingolstadt przegrywa po raz szósty w tym sezonie i może czuć lekki niedosyt, ponieważ piłkarze trenera Hassenhutla mieli swoje okazje do zdobycia bramki.
Bayer Monachium – FC Ingolstadt 2:0 (0:0)
Bramki: R. Lewandowski 65′, P.Lahm 75′.

Autor: Paweł Kulpa