Do meczu pozostało:
2dn.18godz.59min.
12.10 X3.10 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Home » Ligi zagraniczne » Francja » Niedziela na europejskich boiskach: gole Grosickiego i Teodorczyka [WIDEO]

Niedziela na europejskich boiskach: gole Grosickiego i Teodorczyka [WIDEO]

W piątek i sobotę kilku reprezentantów Polski strzeliło bramki dla swoich drużyn w meczach ligowych. Dzisiaj ich śladem podążyli kolejni biało-czerwoni. Łukasz Teodorczyk wpisał się na listę strzelców w spotkaniu Anderlechtu Bruksela z KV Kortrijk, natomiast Kamil Grosicki zdobył gola w meczu Stade Rennais FC z AS Saint-Etienne Loire.

W piątek świetnie zaprezentowali się Robert Lewandowski i Piotr Zieliński. Ten pierwszy zdobył dwie bramki w rywalizacji Bayernu Monachium z MSV Mainz, wygranej przez Bawarczyków 3:1. Zieliński natomiast strzelił gola i zanotował asystę dla SSC Napoli przeciwko Interowi Mediolan (3:0). W sobotę z kolei udany występ w barwach Borussii Dortmund zanotował Łukasz Piszczek, który pokonał golkipera imienniczki z Moenchengladbach (4:1).

Niedziela była kontynuacją dobrej passy reprezentantów Polski. Najpierw powody do radości polskim kibicom dał Teodorczyk. 25-letni napastnik zdobył bramkę w 58. minucie spotkania Anderlechtu z Kortrijk.

Później natomiast znać o sobie dał Kamil Grosicki. Doświadczony pomocnik Rennes dzisiejsze spotkanie z Saint Etienne rozpoczął wprawdzie na ławce rezerwowych, ale otrzymał swoją szansę w 74. minucie. I w pełni ją wykorzystał, bo o jego golu z doliczonego czasu gry mówi prawie cała piłkarska Europa. Trafienie skrzydłowego biało-czerwonych było bowiem szczególnej urody.

W tym miejscu należy również wspomnieć o niezłym występie Karola Linetty w barwach Sampdorii w potyczce z Torino. Pomocnik wszedł z ławki rezerwowych i zanotował asystę przy trafieniu Patrika Schicka na 2:0.

Dzisiejsze bramki Teodorczyka i Grosickiego znajdziecie poniżej.

* Fotografia pochodzi ze strony tv.se.pl.