Home » News » Mierzejewski znalazł nowy klub w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Mierzejewski znalazł nowy klub w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Nie potwierdziły się spekulacje dotyczące powrotu Adriana Mierzejewskiego na polskie boiska. Były reprezentant Polski, który ostatnio występował w saudyjskim klubie Al-Nassr postanowił związać się z Al-Sharjah SCC ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

We wtorek na oficjalnym koncie klubu na Twitterze poinformowano, że skrzydłowy zameldował się w trzecim pod względem ludności mieście w ZEA i rozpoczął testy medyczne. Jeżeli wszystko wypadnie dobrze, to piłkarz lada chwila podpisze kontrakt z Al-Sharjah SCC.

Przez ostatnie dwa sezony 29-latek grał w ekipie saudyjskiego Al-Nassr. Tam wiodło mu się bardzo dobrze, był gwiazdą drużyny, z którą zdobył nawet mistrzostwo kraju w sezonie 2014/2015. Później jednak klub popadł w problemy finansowe, zaczęły się opóźnienia w wypłatach i ostatecznie Polak za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt. Ubiegły sezon nasz zawodnik zakończył z 31 występami na koncie, w których strzelił 12 bramek i zanotował siedem asyst.

Nowy pracodawca Mierzejewskiego posiada drużynę w najwyższej klasie rozgrywkowej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W poprzednich rozgrywkach Al-Sharjah SCC zajął jednak dopiero 11. miejsce w stawce 14 drużyn.

* Fotografia pochodzi ze strony polsatsport.pl.

               

Autor: marm

Zobacz również:

Skandal na Łazienkowskiej. Pseudokibice pobili piłkarzy Legii! 

Pseudokibice Legii Warszawa pobili piłkarzy warszawskiej drużyny, po tym jak ci wrócili z przegranego meczu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *