Home » Polska » Ekstraklasa » Magiera zwolniony z Legii Warszawa! Nazwisko nowego trenera jeszcze dziś!

Magiera zwolniony z Legii Warszawa! Nazwisko nowego trenera jeszcze dziś!

Jacek Magiera nie jest już trenerem Legii Warszawa! W środowy poranek oficjalna strona internetowa poinformowała, że decyzją zarządu klubu dotychczasowy szkoleniowiec pierwszej drużyny przestał pełnić tę funkcję. Powody takiej decyzji nie są znany, ale prawdopodobnie chodziło o słabe wyniki Legii w tym sezonie.

O możliwym zwolnieniu Magiery ze stanowiska trenera drużyny mówiło się od jakiegoś czasu. Wydawało się jednak, że są to tylko spekulacje medialne, ale dzisiaj okazało się, że nie były to jedynie plotki.

Czarę goryczy działaczy Legii przelała ostatnia porażka we Wrocławiu z tamtejszym Śląskiem 1:2. Po tym spotkaniu dziennikarze dopytywali trenera Magierę, czy nie obawia się zwolnienia.

– Nie obawiam się zwolnienia. Pracuję najlepiej jak potrafię. Szukam różnych rozwiązań. To jest na pewno to, co w ostatnich czasie staraliśmy się zrobić. Wolę szukać innego ustawienia, nowych rozwiązań niż być krytykowanym i krytykować innych – cytuje słowa byłego już szkoleniowca warszawiaków portal eurosport.onet.pl.

Magiera to nie jedyna osoba, która kończy pracę z pierwszą drużyną. Zarząd mistrzów Polski postanowił podziękować za współpracę dyrektorowi sportowemu – Michałowi Żewłakowowi, asystentowi Magiery – Tomaszowi Łuczywkowi i szkoleniowcowi przygotowania fizycznego – Sebastianowi Krzepotcie.

– Spotkałem się z Jackiem dziś rano i podziękowałem mu za wszystko co zrobił dla Legii, nie tylko jako pierwszy trener, ale przez te wszystkie lata, które spędził w Klubie. To była dla mnie osobiście bardzo ciężka rozmowa, bo darzę Jacka olbrzymim szacunkiem i sympatią – cytuje słowa prezesa Legii, Dariusza Mioduskiego strona legia.com.

Jak dowiadujemy się z komunikatu klubowego, jeszcze dzisiaj klub przedstawi nazwisko nowego trenera.

* Fotografia pochodzi ze strony polskatimes.pl.

               

Autor: marm

Zobacz również:

KSW 42: Chalidow, Narkun, Materla i wielu innych!

W tym roku pierwsza gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI zaplanowana została na 3. marca 2018 roku …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie – zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599; Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016; LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK