Home » Polska » Ekstraklasa » Magiera zwolniony z Legii Warszawa! Nazwisko nowego trenera jeszcze dziś!

Magiera zwolniony z Legii Warszawa! Nazwisko nowego trenera jeszcze dziś!

Jacek Magiera nie jest już trenerem Legii Warszawa! W środowy poranek oficjalna strona internetowa poinformowała, że decyzją zarządu klubu dotychczasowy szkoleniowiec pierwszej drużyny przestał pełnić tę funkcję. Powody takiej decyzji nie są znany, ale prawdopodobnie chodziło o słabe wyniki Legii w tym sezonie.

O możliwym zwolnieniu Magiery ze stanowiska trenera drużyny mówiło się od jakiegoś czasu. Wydawało się jednak, że są to tylko spekulacje medialne, ale dzisiaj okazało się, że nie były to jedynie plotki.

Czarę goryczy działaczy Legii przelała ostatnia porażka we Wrocławiu z tamtejszym Śląskiem 1:2. Po tym spotkaniu dziennikarze dopytywali trenera Magierę, czy nie obawia się zwolnienia.

– Nie obawiam się zwolnienia. Pracuję najlepiej jak potrafię. Szukam różnych rozwiązań. To jest na pewno to, co w ostatnich czasie staraliśmy się zrobić. Wolę szukać innego ustawienia, nowych rozwiązań niż być krytykowanym i krytykować innych – cytuje słowa byłego już szkoleniowca warszawiaków portal eurosport.onet.pl.

Magiera to nie jedyna osoba, która kończy pracę z pierwszą drużyną. Zarząd mistrzów Polski postanowił podziękować za współpracę dyrektorowi sportowemu – Michałowi Żewłakowowi, asystentowi Magiery – Tomaszowi Łuczywkowi i szkoleniowcowi przygotowania fizycznego – Sebastianowi Krzepotcie.

– Spotkałem się z Jackiem dziś rano i podziękowałem mu za wszystko co zrobił dla Legii, nie tylko jako pierwszy trener, ale przez te wszystkie lata, które spędził w Klubie. To była dla mnie osobiście bardzo ciężka rozmowa, bo darzę Jacka olbrzymim szacunkiem i sympatią – cytuje słowa prezesa Legii, Dariusza Mioduskiego strona legia.com.

Jak dowiadujemy się z komunikatu klubowego, jeszcze dzisiaj klub przedstawi nazwisko nowego trenera.

* Fotografia pochodzi ze strony polskatimes.pl.

               

Autor: marm

Zobacz również:

Skandal na Łazienkowskiej. Pseudokibice pobili piłkarzy Legii! 

Pseudokibice Legii Warszawa pobili piłkarzy warszawskiej drużyny, po tym jak ci wrócili z przegranego meczu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *