Home » Polska » Ekstraklasa » LOTTO Ekstraklasa: Smuda odejdzie z Górnika Łęczna?

LOTTO Ekstraklasa: Smuda odejdzie z Górnika Łęczna?

Niezależnie od tego czy Górnik Łęczna utrzyma się w rozgrywkach LOTTO Ekstraklasy trener Franciszek Smuda może odejść z klubu – donoszą media. Portal weszlo.com niedawno opublikował artykuł, w którym można przeczytać, że doświadczony szkoleniowiec szuka pracy w… internecie. Wprawdzie w rozmowie z lubelskimi dziennikarzami Smuda stwierdził, że nie ma zamiaru odchodzić z Łęcznej, ale tak naprawdę jego przyszłość wciąż jest wielką niewiadomą.

„Zaraża swoją pasją do futbolu wszystkich piłkarzy, z którymi pracuje. Zawsze potrafi z nich wydobyć to, co najlepsze. Przedstawiciele drużyn narodowych czy klubów zainteresowanych [zatrudnieniem Smudy – przyp.red.] lub chcący otrzymać dokładniejsze CV proszeni są o e-mail na adres [email protected]“ – taki cytat agenta Alexa Paszkowskiego można znaleźć we wspomnianym artykule na weszlo.com. Paszkowski miał opublikować taki komunikat na portalu społecznościowym i dodać zdjęcie ze Smudą.

Niedługo później w lubelskich mediach ukazały się rozmowy ze szkoleniowcem, który na pytanie dotyczące tego, czy poszukuje on klubu za granicą odpowiedział krótko: „To nieprawda“, po czym dodał: „Fajnie mi się tutaj pracuje, w zespole nie ma żadnych konfliktów, a piłkarze są bardzo zaangażowani“.

Zapewne ewentualne pozostanie Smudy na Lubelszczyźnie będzie zależało od tego czy drużyna utrzyma się w ekstraklasie. Na razie jej sytuacja jest bardzo trudna, bo już teraz wiadomo, że od soboty Górnik ponownie znajdzie się w strefie spadkowej. Ewentualna degradacja sprawi, że środki finansowe w klubie z Łęcznej będą w przyszłym sezonie mocno okrojone. Utrzymanie Smudy będzie zatem praktycznie niemożliwe.

W Górniku nikt nie myśli jednak o spadku. – Oczywiście jesteśmy zainteresowani kontynuowaniem współpracy, to dla nas duża i ważna sprawa – powiedział na łamach Przeglądu Sportowego prezes klubu, Artur Kapelko.

* Fotografia pochodzi ze strony gornik.leczna.pl.

               

Autor: marm

Zobacz również:

KSW 46: kto w walce wieczoru?

Po raz kolejny federacja KSW zdecydowała się na organizację na Górnym Śląsku. Nowy obiekt, hala …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK