12.10 X3.10 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
Home » Champions League » LM: PSG gromi i jest pewne Awansu

LM: PSG gromi i jest pewne Awansu

W przedostatniej kolejce fazy grupowej ligi mistrzów drużyna PSG rozniosła na wyjeździe 4:0 Szwecki zespół Malmo.

Od samego początku było wiadome, że prowadzić grę będą goście lecz nic nie wskazywało na to, że wymiar kary jaką nałożą Francuzi na mały Szwedzki klub będzie tak wysoki.
Spotkanie zaczęło się dokładnie o 20:45, wbrew obawom jakie nosiło się nad stadionem o realnym zamachu. Od samego początku goście dominowali czego skutkiem był w ciągu pierwszych 15 minut 2 bramki. Pierwszym strzelcem był Adam Rabiot a drugą bramkę trafił Argentyńczyk Angel di Maria. Mimo wielu sytuacji, wynik do przerwy się nie zmienił.
Tuż po przerwie niezastąpiony Ibrakadabra w 50minucie podwyższył wynik spotkania na 3:0. W tym momencie było wiadome, że jest już po meczu. W 68minucie celne podanie Maxwella wykorzystał poraz kolejny w tym spotkaniu Angel Di Maria.
Fantastyczna ramka padła pod koniec spotkania autorem był Lucas który perfekcyjnie z ponad 21m wykonał rzut wolny, w tym momencie wynik spotkania wynosił 5:0.

Dzięki zwycięstwu piłkarze PSG zapewnili sobie awans do fazy pucharowej a gracze Malmo będą walczyć o awans do LE.

ETTp2r73-8dwfY6om S4BWVIPt-hSyJvsIe
FF Malmoe 0:5 PSG