2dn.21godz.35min.
Home » Inne » Liga grecka: Prijović się rozkręca i strzela dwa gole! [WIDEO]

Liga grecka: Prijović się rozkręca i strzela dwa gole! [WIDEO]

Aleksandar Prijović wyrasta na gwiazdę swojego nowego klubu, PAOK-u Saloniki. Były piłkarz Legii Warszawa na początku lutego zdobył bramki w meczach ligi greckiej oraz Pucharu Grecji. W niedzielę natomiast po raz pierwszy wyszedł na boisko w podstawowym składzie i pokazał trenerowi, że ten wykonał dobrego wyboru. W meczu z Verią zdobył bowiem dwie bramki, a jego drużyna wygrała cały mecz 4:0.

Prijović jest znany z pewności siebie oraz charakteru. Pod koniec swojej przygody z Legią piłkarz nie miał najlepszych relacji z przedstawicielami polskiego klubu. Wszystko w związku ze sprawami wokół jego transferu. Napastnikowi zależało bowiem na odejściu, przedwcześnie mówił nawet w mediach, że żegna się z klubem, a jak się później okazało, negocjacje działaczy były jeszcze dalekie od końcowych.

Ostatecznie piłkarz został sprzedany do PAOK-u, w którym powoli umacnia swoją pozycję. Początkowo był tylko zmiennikiem, ale już w pierwszych występach pokazywał, że zespół może mieć z niego dużo pożytku.

W niedzielę snajper otrzymał szansę gry w pierwszym składzie i zaprezentował się ze świetnej strony. Pierwszego gola Szwajcar strzelił w 42. minucie uderzeniem z rzutu karnego, a drugiego zdobył pięć minut po zmianie stron.