Home » News » KSW 42: Khalidov z Narkunem w walce wieczoru!

KSW 42: Khalidov z Narkunem w walce wieczoru!

Nadchodząca gala Konfrontacji Sztuk Walki zaplanowana została na 03.03.2018 roku w Atlas Arena Łódź Organizacja KONFRONTACJI SZTUK WALKI powraca do Atlas Areny w Łodzi po prawie pięciu latach i na pewno będzie to rewelacyjna gala z udziałem najpopularniejszych gwiazd MIXED MARTIAL ARTS w Polsce. Na gali zaplanowanych zostało aż dziewięć walk a w trzech spośród nich stawką będzie pas mistrza. Do najważniejszych sław które wystąpią na historycznej gali KSW 42 zaliczyć należy m.in. Mateusza Gamrota, Tomasza Narkuna, Ariane Lipski, Łukasza Jurkowskiego ale też Karola Bedorfa.

W najciekawszej walce wieczoru dane będzie zobaczyć dwóch mistrzów różnych limitów wagowych – Mamed Chalidow walczyć będzie z Tomaszem Narkunem. Walkę będzie można oglądać w systemie PPV – KSW 42 stream – online i w Internecie. Walka zaplanowana została na ustalonym limicie wagowym zaś stawką rywalizacji nie będzie mistrzowski pas a rywalizacja trwać będzie trzy rundy po 5 min. Khalidov to ikona MMA w Polsce oraz wyjątkowo charakterystyczny zawodnik KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Wojownik ksw z Olsztyna jest aktualnie w wyśmienitej dyspozycji czy też może pochwalić się wyjątkową serią wygranych. 5 ostatnich walk w ksw Narkuna kończyło się natomiast już w pierwszych rundach a wojownik ksw ze Szczecina zaliczył w nich komplet zwycięstw i ponadto zawsze imponuje naprawdę wyjątkową kondycją i dyspozycją na wielu płaszczyznach konkurencji.

W jednym ze starć wieczoru gali KSW 42 uda się obejrzeć Michała Materlę, który po dość długiej przerwie wrócił do walk na KSW w Dublinie. Na nadchodzącej gali wielki gwiazdor stanie przed następną możliwością żeby ukazać się kibicom oraz powrócić do starcia o pas. Po porażce z Mamedem Khalidovem w 2015 Materla stoczył 3 pojedynki – z Antonim Chmielewskim, Rousimarem Palharesem ale również Paulo Thiago. Wszelkie trzy konfrontacje zakończyły się pewnymi wygranymi – 2 poprzez techniczny nokaut i jedno przez KO.

Mateusz Gamrot to kolejny wielki wojownik który następny raz będzie bronić pasa. 2 ostatnie walki „Gamera” to wspaniałe starcia z Normanem Parkiem. Pierwszy z nich – na Pge Narodowym zakończył się wygraną po trzech rundach a na KSW w Dublinie – stolicy irlandii bitwa została nierozstrzygnięta ze względu nieregulaminowe nieregulaminowego posunięcia przez Mateusza Gamrota (kopnięcie poniżej pasa a także włożenie palca w oko) po którym główny sędzia nie pozwolił na kontynuowanie starcia. Tym razem zawodnik mma z Poznania na pewno będzie chciał przeprowadzić bitwę na swoją korzyść.

Na pewno wszystkich wielbicieli SZTUK WALKI ucieszy fakt, że po raz kolejny oglądać będziemy w klatce Łukasza Jurkowskiego, który większości kibicom KSW w zeszłych latach kojarzy się tylko i wyłącznie z komentowaniem transmisji gal MMA. Popularny „Juras” wrócił do walk MMA na gali ksw 39 na Pge Narodowym w warszawie. Teraz stanie przed ogromną szansą na następny tryumf z bardzo doświadczonym konkurentem.

Po dość długiej kontuzji do walk w KSW powróci prawdziwy gwiazdor MMA Karol Bedorf, który po stracie pasa doznał kontuzji przygotowując się do kolejnych walk w KSW i potrzebował zrobić sobie niesłychanie długą przerwę. Tym razem nie będzie to konfrontacja o mistrzowski pas w wadze ciężkiej, ale dla Bedorfa teraz najistotniejszy jest powrót oraz okazja stoczenia walki na najwyższym poziomie, do którego w poprzednich latach przyzwyczaił fanów mma.

Na hitowej gali KSW 42 która transmitowana będzie w TV i online w systemie PPV – dowiedz się ksw jak kupic ppv, przewidziano również starcie o pas mistrza w kategorii kobiet. Sympatyków MMA prawdopodobnie ucieszy również fakt iż na gali w Łodzi obejrzymy niesamowitą Ariane Lipski, jaka zawsze kiedy pojawi się na gali KSW fascynuje swoją dyspozycją i stylem zamykania pojedynków. Lipski jest aktualną mistrzynią a sympatycy uwielbiają ją nie tylko za to jak walczy, a także jak wygląda.

W sumie na hitowej gali KSW 42 w łódzkiej Atlas Arenie przewidziano 9 starć, natomiast pełna aktualna karta pojedynków składa się z następujących walk:

Pełna karta walk KSW 42
Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Michał Materla – TBA
Mateusz Gamrot – TBA
Ariane Lipski – TBA
Łukasz Jurkowski – TBA
Karol Bedorf – TBA
TBA- TBA
TBA – TBA

Zapowiedź wideo KSW 42

               

Autor: Damian Malarz

Damian Malarz
Ogromny fan Olympique Marsylia i Wimbledon AFC. Miłośnik historii sztuki oraz fan piłki ręcznej.

Zobacz również:

KSW 47 w Łodzi: kogo zobaczymy na gali?

Premierowa gala federacji w 2019 roku odbędzie się 23.03 w łódzkiej Atlas Arenie. Kolejny raz …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK