Home » News » KSW 42: Chalidow, Narkun, Materla i wielu innych!

KSW 42: Chalidow, Narkun, Materla i wielu innych!

W tym roku pierwsza gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI zaplanowana została na 3. marca 2018 roku w Łodzi – w Atlas Arenie Federacja mma KSW powraca do Atlas Areny w Łodzi aż po pięciu latach i zapewne będzie to kolejna doskonała gala z udziałem najpotężniejszych gwiazd MIXED MARTIAL ARTS w Kraju. Na gali zaplanowanych jest 9 walk a w trzech z nich stawką będzie mistrzowski pas. Do największych zawodników którzy walczyć będą na hitowej gali KSW 42 zaliczyć można między innymi Michała Materlę, Mateusza Gamrota, Tomasza Narkuna, Ariane Lipski, Łukasza Jurkowskiego ale też Mameda Khalidova.

Gala dostępna będzie w systemie PPV KSW 42 Stream Online a w najciekawszej konfrontacji wieczoru będzie dane zobaczyć 2 mistrzów różnych kategorii wagowych – Mamed Chalidow walczyć będzie z Tomaszem Narkunem. Rywalizacja zaplanowana została w określonym limicie wagowym a stawką walki nie będzie żaden pas ksw a konfrontacja trwać będzie trzy rundy po 5 min. Chalidow to gwiazda KSW w Polsce oraz najbardziej rozpoznawalny wojownik mma KSW. Wojownik mma z Olsztyna znajduje się w tym momencie w niezwykłej dyspozycji ale także może pochwalić się doskonałą serią zwycięstw. 5 ostatnich starć Narkuna kończyło się natomiast już w pierwszych rundach a wojownik ze Szczecina zaliczył w tych walkach komplet zwycięstw i ponadto zawsze imponuje rzeczywiście imponującą formą i dyspozycją na wielu płaszczyznach pojedynku.

W jednym z pojedynków wieczoru gali KSW 42 będzie dane zobaczyć Michała Materlę, który po wyczerpującej przerwie powrócił do starć na KSW w stolicy Irlandii – Dublinie W nadchodzącej walce wielki wojownik stanie przed kolejną okazją ażeby przedstawić się miłośnikom MMA oraz wrócić do starcia o pas mistrza. Po przegranej z Mamedem Khalidovem w 2015 Materla stoczył 3 walki – z Antonim Chmielewskim, Rousimarem Palharesem ale również Paulo Thiago. Wszystkie trzy rywalizacje skończyły się wygranymi – 2 przez TKO i 1 poprzez KO.

Mateusz Gamrot to kolejny wojownik który następny raz będzie bronić mistrzowskiego pasa. Dwa poprzednie pojedynki Gamrota to wspaniałe pojedynki z Normanem Parkiem. Pierwszy spośród nich – na Stadionie Narodowym zakończył się zwycięstwem po trzech rundach a na KSW w Dublinie rywalizacja została nierozstrzygnięta ze względu nieregulaminowego zagrania przez „Gamera” (kopnięcie poniżej pasa ale także włożenie palca w oko) po którym główny sędzia nie pozwalał na prowadzenie hitowego starcia. Tym razem gwiazdor z Poznania na pewno będzie potrzebował przeprowadzić bitwę na własną korzyść.

Z pewnością wszelakich kibiców KSW I MMA W POLSCE ucieszy fakt, iż po raz kolejny oglądać będziemy w klatce Łukasza Jurkowskiego, który części kibicom MMA w zeszłych latach kojarzy się wyłącznie z komentowaniem transmisji gal MMA. Popularny „Juras” powrócił do walk MMA na gali ksw na Stadionie Narodowym w warszawie. Teraz stanie przed nadzieją na kolejny tryumf z niezmiernie profesjonalnym konkurentem.

Na gali KSW 42 jaka transmitowana będzie w TV i przez Internet tylko w systemie KSW PPV – dowiedz się jak wykupić ppv, przewidziano też konkurencję o pas czempiona w kategorii kobiet. Wielbicieli MIXED MARTIAL ARTS zapewne ucieszy również fakt że na gali w Łodzi uda się zobaczyć interesującą Ariane Lipski, jaka zawsze gdy pojawi się na gali KSW urzeka swoją dyspozycją i stylem rozwiązywania starć. Lipski jest obecną mistrzynią a fani MMA uwielbiają ją nie tylko za to w jaki sposób walczy, ale też jak wygląda.

W sumie na hitowej gali KSW 42 w Łodzi przewidziano 9 pojedynków, a cała aktualna karta gali składa się z następujących walk:

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Michał Materla – Scott Askham
Mateusz Gamrot – Grzegorz Szulakowski
Ariane Lipski – TBA
Łukasz Jurkowski – Martin Zawada
Marcin Wójcik – Chris Fields
Filip Wolański – Bartłomiej Kopera
TBA – TBA
Karolina Owczarz – Paulina Raszewska

Zapowiedź wideo KSW 42

               

Autor: Damian Malarz

Damian Malarz
Ogromny fan Olympique Marsylia i Wimbledon AFC. Miłośnik historii sztuki oraz fan piłki ręcznej.

Zobacz również:

Formuła 1: jak oglądać cały sezon F1 2019?

Nowy sezon kolejnego sezonu wyścigów Formuły 1 coraz bliżej. Nadchodzące grand prix wywołują potężniejsze emocje …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK