Home » News » KSW 41: znamy rywala Borysa Mańkowskiego

KSW 41: znamy rywala Borysa Mańkowskiego

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia dla fanów MMA będą w bieżącym roku jedyne w swoim rodzaju. Całkiem niedawno odbyła się historyczna gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI 40 w stolicy Irlandii – Dublinie ale już teraz fani KSW rozmawiają o kolejnej gali, jaka została przewidziana na 23.12.2017 r. Z pewnością zatem sympatycy KSW dzień przed wigilią spędzą wieczór w wyśmienitym towarzystwie – najlepszych zawodników mieszanych sztuk walki w Europie.

Galę KSW 41 online będzie można obserwować w KSW 41 stream oraz tv, a widowisko zaplanowane zostało w Katowicach. Entuzjaści skupieni na hali, a także ci oglądający wydarzenie przed tv i monitorem komputera po raz następny napotkają interesujące pojedynki. Tym razem jako gwiazdy wieczoru wystąpią m.in. Borys Mańkowski, Tomasz Oświeciński, Artur Sowiński, Popek Monster ale również Kleber Koike Erbst. Taki zestaw wojen z pewnością zaspokoi oczekiwania każdego amatora mieszanych sztuk walki walki w Kraju. Kto z kim będzie rywalizować na KSW 41? Szczegóły poniżej.

W kluczowej bitwie wieczoru będzie dane zobaczyć Borysa Mańkowskiego jaki po raz kolejny będzie konkurować o pas mistrza organizacji KSW. W ostatniej bitwie Mańkowskiego obejrzeliśmy na historycznej gali KSW 39 na PGE Narodowym, kiedy to walczył z najważniejszą gwiazdą MMA I KSW w Polsce – Mamedem Khalidovem. W owej konfrontacji zwyciężył gwiazdor mma z Czeczenii ale starcie było bardzo wyrównane i należy przyznać że Mańkowski niewątpliwie doskonale był przygotowany do starcia z wyjątkowym rekordzistą. Tym razem rywalem Mańkowskiego będzie zawodnik z RPA – Dricus Du Plessis.

W kolejnej rywalizacji wieczoru szefowie ksw zaplanowali tzw. freak fight w jakim Popek Monster stoczy swoją 3 walkę na galach KSW. Kontrkandydatem popularnego Króla Albanii będzie znany szczególnie z Pitbulla jako Strachu, aktor Tomasz Oświeciński, który nie stoczył w mieszanych sztukach walki choćby jednego pojedynku. Z pewnością starcie to będzie jednakże dla federacji znaczącym wydarzeniem które przyłączy dla organizacji nowych fanów oglądających galę ale też wielu osób dowie się czym jest KSW jak oglądać, na czym polega ksw i mma i co to za sport. Na ten czas nie wiemy czego spodziewać się po tym starciu jednakowoż na pewno z punktu marketingowego będzie on doskonale wypromowany natomiast to jak wysoki poziom pokażą popularni zawodnicy dowiemy się w grudniu.

Trzecia walka która z pewnością wzbudzi wysokie zainteresowanie ze strony kibiców MMA I KSW W EUROPIE to starcie Kleberem Koike Erbst – Artur Sowiński. Rywalizacja ta będzie toczyć się o mistrzowski pas organizacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Patrząc na formę obydwu wojowników wolno spodziewać się olśniewającej walki na rozmaitych płaszczyznach. Oceniając poprzednie walki obaj zawodnicy mma czują się niewątpliwie doskonale ale także wykazują spore kompetencje oraz jakość. Obaj zawodnicy posiadali już okazję raz konkurować pomiędzy sobą o pas ksw KSW – wówczas zwyciężył Polak, który pokonał rywala po jednolitej decyzji sędziów. Co ciekawe – w 20 ostatnich rywalizacjach Koike Erbsta (od 2010 r) wyłącznie raz gwiazdor z Japonii przegrał – i była to wówczas konfrontacja z Sowińskim.

Specjalnie na hitowej gali dane będzie zobaczyć prawdopodobnie sześć innych pojedynków, jednakże właściciele gali nazwiska te będą udostępniać etapowo aż do samej gali. Dlatego możliwe jest, iż cała lista pojedynków będzie dostępna dla fanów mma zaledwie kilka dni przed galą w Katowicach.

Pełna karta walk KSW 41 (stan na 31.10.2017)

Borys Mańkowski – Dricus Du Plessis (walka o pas)
Popek Monster – Tomasz Oświeciński (co-main event)
Kleber Koike Erbst – Artur Sowiński (walka o pas)

Zapowiedź KSW 41 – Mańkowski, Popek, Strachu w Katowicach

               

Autor: Damian Malarz

Damian Malarz
Ogromny fan Olympique Marsylia i Wimbledon AFC. Miłośnik historii sztuki oraz fan piłki ręcznej.

Zobacz również:

Zakłady bukmacherskie w 2018 roku

Nowa ustawa hazardowa wzbudzająca dużo kontrowersji weszła w życie. Komisja Europejska umorzyła postępowanie w sprawie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK