Home » News » Idą lepsze czasy dla Milanu? Aubameyang trafi do włoskiego klubu?

Idą lepsze czasy dla Milanu? Aubameyang trafi do włoskiego klubu?

Ostatnie lata nie są zbyt udane dla AC Milan. Włoski klub, który jeszcze kilkanaście lat temu miał czołową europejską drużynę, teraz daleki jest od nawet nawiązania do największych sukcesów. Kibice Rossonerich mają jednak nadzieję, że wkrótce nadejdą lepsze czasy dla ich ulubionego klubu. Kondycję finansową AC Milan ma poprawić przejęcie klubu przez chińskie konsorcjum Sino-Europe Sports. Włoskie media już teraz donoszą, że w klubie z Mediolanu snują transferowe plany, które mają zostać zrealizowane latem. Często wymienianym graczem, który ma trafić na San Siro jest Pierre-Emerick Aubameyang.

Wydaje się, że przecięcie Milanu przez chińskich inwestorów jest przesądzone. Wprawdzie nie wszyscy są zwolennikami i entuzjastami takiego ruchu, ale nie da się ukryć, że dla klubu z San Siro będzie to oznaczało znaczną poprawę sytuacji ekonomicznej. A biorąc pod uwagę ostatnie niezbyt dobre lata, AC Milan wkrótce może ponownie stać się jedną z silniejszych europejskich drużyn. Zwłaszcza, że plany działaczy są bardzo ambitne.

Dziennikarze Corriere dello Sport donoszą, że już latem Milan może dokonać kilku ciekawych transferów. Oczy działaczy są ponoć skierowane na dwóch napastników: wspominianego już Aubameyanga z Borussii Dortmund i Sergio Aguero z Manchesteru City. To właśnie wzmocnienie linii ofensywnej ma być bowiem priorytetem.

Obecnie trudno przewidzieć czy świetnie radzący sobie w swoich klubach napastnicy chcieliby przenosić się do Włoch i to do klubu, który w ostatnich latach nie odnosił sukcesów. Z pewnością wiele będzie zależało od tego, czy w obecnych rozrgrywkach mediolańczycy zajmą miejsce premiowane grą w europejskich pucharach. Bez tego przekonanie klasowych graczy do podpisania kontraktu będzie trudniejsze.

* Fotografia pochodzi ze strony howsouthafrica.com.

               

Autor: marm

Zobacz również:

KSW 42: Chalidow, Narkun, Materla i wielu innych!

W tym roku pierwsza gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI zaplanowana została na 3. marca 2018 roku …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie – zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599; Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016; LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK