Home » Reprezentacje » Nasza Reprezentacja » Grosicki widziany w kasynie? Rzecznik reprezentacji dementuje

Grosicki widziany w kasynie? Rzecznik reprezentacji dementuje

Do najważniejszych meczów polskiej reprezentacji w eliminacjach do mistrzostw świata pozostały godziny, a tymczasem w internecie trwa burza wokół biało-czerwonych. Chodzi o Kamila Grosickiego, który podczas trwającego zgrupowania miał być widziany w kasynie. Na Twitterze kilku użytkowników, w tym znany z często potwierdzonych informacji Janekx89, poinformowali, że „Grosik” wybrał się do kasyna i stracił pokaźną sumę. To miało być powodem jego nieobecności podczas środowego treningu, w którym nie uczestniczyli też Michał Pazdan i Robert Lewandowski.

Użytkownik Twittera @bialy24 rozpoczął konwersację z użytkownikiem @janekx89: „Grosik wczoraj grubo popłynął w kasynie i to było powodem jego nieobecności na dzisiejszym treningu. Potwierdzisz ?” Na odpowiedź – niestety, potwierdzającą – nie trzeba było długo czekać. „Tak, sam nie był, szkoda pisać o tym, może dziennikarze z Warszawy nas wreszcie o czymś rzetelnie poinformują?” – napisał Janekx89. Niedługo później można było dowiedzieć się już więcej. Pomocnik reprezentacji miał przegrać w kasynie około dwóch milionów złotych. W sieci pojawiło się też zdjęcie na którym można zauważyć Grosickiego i Tomasza Hajto.

Do całej sprawy odniósł się już rzecznik prasowy polskiej reprezentacji, Jakub Kwiatkowski. Odpowiadający za kontakt z mediami człowiek PZPN zdementował internetowe doniesienia i spekulacje. Napisał na Twitterze: „Odpowiadając na pytania czemu K. Grosicki nie był na treningu – tak samo jak Lewy i Pazdan został w hotelu, gdzie miał trening indywidualny”. W kolejnym tweecie dodał: Ludzie jaka akcja??? Od wczoraj od 19:30 cała drużyna jest w hotelu i przygotowuje się do meczów. Dziękuje i dobranoc”.

Dzisiaj polska reprezentacja wyleciała do Armenii, gdzie w czwartkowy wieczór zagra z tamtejszą drużyną narodową. Bez względu na to, czy Grosicki był w kasynie czy też nie, zamieszanie wokół biało-czerwonych w takim momencie nie jest nikomu potrzebne. A już na pewno nie samym piłkarzom, którzy mają przed sobą kluczowe spotkania eliminacji i tylko na nich powinni się skupić. Trzeba liczyć na to, że podopieczni trenera Adama Nawałki będą potrafili odciąć się od całego zamieszania i zagrają dwa dobre spotkania.

* Fotografia pochodzi ze strony pzpn.pl.

               

Autor: marm

Zobacz również:

Zakłady bukmacherskie w 2018 roku

Nowa ustawa hazardowa wzbudzająca dużo kontrowersji weszła w życie. Komisja Europejska umorzyła postępowanie w sprawie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK