2dn.18godz.49min.
Home » Inne » Gol bramkarza przewrotką w 95. minucie. Musisz to zobaczyć! [WIDEO]

Gol bramkarza przewrotką w 95. minucie. Musisz to zobaczyć! [WIDEO]

Bramki strzelane przez bramkarzy należą do rzadkości i zazwyczaj mają miejsce w końcówkach spotkań. Najczęściej mają olbrzymią wagę dla końcowego wyniku i odwracają losy rywalizacji. Nie inaczej było w spotkaniu południowo-afrykańskiej ekstraklasy pomiędzy drużynami Baroka FC i Orlando Pirates. To właśnie w tej potyczce w 95. minucie efektownym golem z przewrotki popisał się golkiper gospodarzy, Oscarine Masuluke.

Patrząc z perspektywy polskiego kibica, potyczka południowo-afrykańskiej ekstraklasy piłkarskiej raczej nie interesowała szerszej publiki. Jednak po dokonaniu bramkarza gospodarzy warto wspomnieć o tym meczu, a przynajmniej o tym, co działo się w doliczonym czasie gry.

Przy wyniku 0:1 drużyna gospodarzy wywalczyła rzut rożny, który był ostatnią szansą na wyrównanie stanu meczu. I stało się. Masuluke powędrował w pole karne rywali, dopadł do piłki na skraju pola karnego i w nieprawdopodobny wręcz sposób – uderzeniem z przewrotki – pokonał swojego kolegę po fachu.

Wyrównujący gol wprawił w euforię wszystkich fanów miejscowego zespołu i oczywiście samych piłkarzy, na czele z Masuluke. Bohater Baroka FC po pięknym trafieniu wykonał efektowny taniec. Wszystko możecie zobaczyć poniżej.

* Fotografia pochodzi ze strony sports.yahoo.com.

Sport od zawsze budzi żywe emocje i nie brakuje chętnych osób do tego, aby oglądać …