Home » Ligi zagraniczne » Anglia » Fabiański: Mogło potoczyć się inaczej

Fabiański: Mogło potoczyć się inaczej

 

Swansea przegrywała z Manchesterem 1:2. W 95 minucie meczu goście wykonywali rzut rożny. Do piłki w polu karnym doszedł Łukasz Fabiański, uderzył piłkę głową, ale minimalnie chybił. Po spotkaniu powiedział, że początkowo myślał, iż to nie dzieje się naprawdę.
– Mogło potoczyć się inaczej. Kiedy uderzyłem piłkę głową, pomyślałem sobie: wow, to nie dzieje się naprawdę – z Manchesterem United, na Old Trafford, w obecności naszych fanów – stwierdził reprezentant Polski cytowany przez oficjalną stronę klubu.
– Niestety, nie udało się i przegraliśmy to spotkanie. Dla mnie to nie była dobra sytuacja do zdobycia bramki, ale starałem się zrobić, co tylko się da, żeby zmienić wynik meczu – zaznaczył Łukasz Fabiański.
Swansea pojedynek z Manchesterem United ostatecznie przegrała. W Premier League zajmuje obecnie 17 miejsce, ma dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Czerwone Diabły natomiast plasują się na 5 pozycji.

Łukasz FAbiański

               

Autor: Tomasz Botwina

- Hardwear'owiec - Softwear'owiec pośród mocnych brzmień polskiego Rocka i muzyki etnicznej. - Informatyk. Oddany zielonym barwom Celticu Glasgow. "You'll never walk alone "

Zobacz również:

Skandal na Łazienkowskiej. Pseudokibice pobili piłkarzy Legii! 

Pseudokibice Legii Warszawa pobili piłkarzy warszawskiej drużyny, po tym jak ci wrócili z przegranego meczu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *