1dn.20godz.5min.
Home » Polska » Ekstraklasa » Ekstraklasa: Śląsk próbuje się odbić od dna z nowym trenerem

Ekstraklasa: Śląsk próbuje się odbić od dna z nowym trenerem

Śląsk Wrocław obecnie zajmuje ostatnie miejsce a od 12 września nie wygrał spotkania zdobywając po dziś dzień tylko 4 punkty. Fatalna sytuacja i brak wyników zmusiły władze klubu do zmiany trenera w ostatnim czasie a tym został Romuald Szukiełowicz. Pierwszą próbą zdobycia punktów będzie pojedynek z Górnikiem Łęczna.

Zmianę trenera mogą łatwo wykorzystać gracze z Lubelszczyzny, nie jest łatwo ustawić zespół po kilku treningach i trudnością może być wygranie spotkania przez WKS. Łęcznianie będą chcieli zrewanżować się rywalom za dotkliwą porażkę z sierpnia. Już po osiemnastu minutach tamtego meczu na tablicy widniał wynik 2:0 dla Górnika, a to za sprawą trafień Przemysława Pitrego oraz Grzegorza Bonina. Kibice zaczęli już sprawdzać na które miejsce awansują zielono-czarni po dopisaniu trzech punktów, ale wtedy goście wzięli się za odrabianie straty. Jeszcze przed przerwą wyrównali, a w 94. minucie zadali decydujący cios, dzięki czemu zwyciężyli 2:3.

Planowane rozpoczęcie spotkania godzina 18:00, 11-12-2015

Autor: Tomasz Botwina

- Hardwear'owiec - Softwear'owiec pośród mocnych brzmień polskiego Rocka i muzyki etnicznej. - Informatyk. Oddany zielonym barwom Celticu Glasgow. "You'll never walk alone "

Wiosną drużyna Legii Warszawa będzie prawdopodobnie mocno odmieniona w stosunku do rundy wiosennej. Już teraz …