Home » News » De Fries vs Bedorf i Janikowski vs Materla w walkach wieczoru KSW 45

De Fries vs Bedorf i Janikowski vs Materla w walkach wieczoru KSW 45

Przed nami kolejna tegoroczna gala FEDERACJI KSW – w październiku 2018 r odbędzie się 4 tegoroczna gala najmocniejszej polskiej federacji MMA. Najlepsi wojownicy mma z Polski jak także Europy ponownie stoczą niezwyczajne starcia. Gala KSW odbędzie się na Wembley 6 października. Kto stoczy walkę na gali? Jak śledzić galę KSW 45?

KSW 45 live w telewizji ale również internecie

Kibice MMA I KSW przyzwyczaili się już do tego, że najciekawsze gale SZTUK WALKI można śledzić tylko i wyłącznie płacąc za dostęp PPV. Galę KSW 45 live będzie można obserwować w telewizji i online za pośrednictwem KSW PPV natomiast kwota wyniesie 40 zł.

Najogromniejsze sieci kablowe ale też cyfrowy Polsat umożliwią dostęp dostępu do gali za pośrednictwem własnych źródeł sprzedaży. Osoby, które nie posiadają możliwości zakupienia PPV w ten sposób, mogą natomiast skorzystać z usługi KSW ppv TV – nie wiesz z różnych źródeł jak obejrzec galę KSW FEDERACJI KSW? Dowiedz się już teraz klikając w poniższy odsyłacz.

KSW 45 – jak obejrzec PPV?

Jak już nadmieniliśmy, telewizje cyfrowe oraz kablowe, jakie umożliwiają live KSW stream z gali umożliwiają nabycie systemu KSW PPV TV za pośrednictwem aktywnych źródeł transakcji. Są nimi aplikacje live, w których istnieje możliwość zamówić następujące usługi, ale jednocześnie źródła telefoniczne – poprzez SMS ale też połączenie. By dowiedzieć się jak zakupić możliwosć obejrzenia i dostęp do historycznej gali, najlepiej wstąpić na serwis internetowy internetową operatora od którego użytkownik posiada tv a także wypróbować w który sposób dostępne będzie wykupienie systemu KSW TV PPV

Gdy nie posiadasz możliwości wykupienia historycznej gali przez usługodawcę posiadanej telewizji, niezwykłym trybem na uzyskanie dostępu do transmisji na żywo będzie zakup hitowej gali w usłudze KSW TV w której używając elektroniczne rodzaje płatności, istnieje możliwość kupi PPV. Wystarczy zarejestrować konto i osiągnąć płatności. Następnie odbiorca po zalogowaniu na osobiste konto użytkownika będzie mógł uruchomić transmisję.

KSW 45 – kto wystąpi na gali?

W konkurencji wieczoru wystąpi i będzie walczyć Karol Bedorf, który zawrócił w wyjątkowym stylu do walk, pokonując Mariusza Pudzianowskiego. Były czempion wagi ciężkiej bez żadnych problemów pokonał Mariusza Pudzianowskiego i owym samym przybliżył się do konkurencji o mistrzowski pas ksw.

W drugiej z istotnych konfrontacji wieczoru stoczy pojedynek jeszcze Michał Materla, znany kibicom ksw w całym kraju. Dla zawodnika ze Szczecina walka ta będzie to następna szansa by przyciągnąć się do konfrontacji o pas ksw.

Kolejną niesamowitą gwiazdą na gali w Londynie będzie Popek Monster, jaki wiele lat spędził na Wyspach Brytyjskich. i z gwarancją jego walka będzie cieszyć się dużą popularnością. Dla Króla Albanii będzie to również powrót po katastrofie z Tomaszem Oświecińskim.

Damian Janikowski to kolejny gwiazdor, jaki wystąpi na gali na Wembley. Były zapaśnik w wielkim sposobie zaczął karierę w MMA i niesłychanie łatwo dostał kibiców. Polak wygrał już 3 pojedynki i kolejna na gali w Londynie będzie dla niego przypuszczalnie jednym z ostatnich testów przed otrzymaniem szansy na wojnę o pas.

Scott Askham to wojownik mma który na gali w tym roku potrafił zatrzymać popularnego Michała Materlę. Brytyjczyk dobrymi ale także dobrymi kopnięciami znokautował Polskiego zawodnika i wskazał, iż znajduje się właśnie w elicie zawodników mma KONFRONTACJI SZTUK WALKI wagi średniej.

Na hitowej gali w Londynie na KSW zadebiutuje powszechny Akop Szostak, jaki do tej chwili wojował na mniejszych galach w Polsce. Trzeba się spodziewać, iż będzie więc niezwykle powszechna konfrontacja wśród kibiców, którzy do ostatniej chwili nie poruszali się MMA.

To natomiast nie wszystko – na hitowej gali uda się obejrzeć też wielu innych dobrych reprezentantów, a tę kartę walk gali KSW 45 w Londynie przedstawiamy poniżej:

Philip de Fries – Karol Bedorf
Michał Materla – Damian Janikowski
Dricus Du Plessis – Roberto Solidć
Popek Monster – TBA
Scott Askham – Marcin Wójcik
Akop Szostak – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 45: The Return to Wembley – zapowiedź wideo

               

Autor: Damian Malarz

Damian Malarz
Ogromny fan Olympique Marsylia i Wimbledon AFC. Miłośnik historii sztuki oraz fan piłki ręcznej.

Zobacz również:

Formuła 1: jak oglądać cały sezon F1 2019?

Nowy sezon kolejnego sezonu wyścigów Formuły 1 coraz bliżej. Nadchodzące grand prix wywołują potężniejsze emocje …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis goals24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK