2dn.21godz.59min.
Home » Champions League » Barcelona rozbiła PSG. Zobacz najlepsze memy!

Barcelona rozbiła PSG. Zobacz najlepsze memy!

Środowy wieczór przeszedł do historii piłki nożnej. Piłkarze FC Barcelona, którzy przegrali pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów z Paris Saint Germain 0:4 w rewanżu zdołali odrobić stratę i awansować do kolejnej fazy rozgrywek. Katalończycy zwyciężyli na Camp Nou 6:1, strzelając decydującego gola w końcowych sekundach rywalizacji. Po spotkaniu w internecie pojawiło się mnóstwo memów, w których autorzy nie oszczędzali PSG, ale i Barcelony. Wszystko dlatego, że niektóre decyzje sędziowskie nie były prawidłowe.

Przed rewanżowym starciem mało kto spodziewał się, że „Duma Katalonii“ będzie w stanie odwrócić losy rywalizacji. Większość meczowych zapowiedzi zawierała stwierdzenia o tym, że tylko cud mógłby uratować drużynę Luisa Enriqueza od pożegnania się z tą edycją Champions League.

W środę na Cam Nou do wspomnianego cudu doszło, bo „Barca“ dokonała niemożliwego – wygrała wysoko i zameldowała się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Jeżeli ktoś wątpił w magię stadionu Barcelony, to wczoraj musiał przekonać się, że faktycznie coś w tym jest.

Wielkie strzelanie w Hiszpanii rozpoczęło się już w 3. minucie, kiedy wynik otworzył Luis Suarez. Po 50 minutach gospodarze prowadzili już 3:0 (samobójczy gol Layvina Kurzawy i trafienie Leo Messiego) i wtedy nadzieje kibiców Barcelony ożyły. W 62. minucie goście strzelili bramkę na 3:1, co wydawało się przesądzać o awansie PSG. Gol Edinsona Cavaniego nie uratował jednak paryżan, którzy w końcówce dali sobie wbić aż trzy bramki – dwukrotnie trafił Neymar i raz Sergi Roberto.

Internauci po spotkaniu stworzyli wiele zabawnych memów. My, specjalnie dla Was, wybraliśmy te najciekawsze. Zapraszamy do oglądania! (memy pochodzą ze strony: sportowememy.pl):